Translate

Rozwijamy się muzycznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomo   
Piątek, 25 Grudzień 2009 23:03

Jako iż każdy z nas słucha, w mniejszym bądź większym stopniu jmusic i do tego temat jeszcze się łączy z YUI pragnąłbym zamieścić w newsie zaległe zestawienie najlepiej sprzedających się singli in Japan (jeszcze z listopada, ale co tam). Dzięki Koi za info.

 

Dziwne gusta trochę mają w KKW, każdy to chyba wie. AKB48 chyba tylko ze względu na napalonych nastolatków. Numery #30, #19 i #8 (kawałek poznany dzięki uprzejmości kolegi prototype, słucham go często Wink) dla mnie najbardziej się wyróżniają (no i YUI oczywiście, która się wśród tandety wybija na wysokość góry Fuji). Jak nie padniecie przy numerze 18 to wielki szacunek Smile Koishite, RUMBA!

A na deser jako dodatek preview teledysku Gloria by YUI. Aktorzy ci sami co w "Summer Song" jak mniemam:

 

 

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
prototype   |83.10.159.xxx |2009-12-26 01:28:09
no musze powiedziec 2 rzeczy:
- polowa piosenek z zestawienia to dla mnie porazka, pierwsza trojka
tez nie prezentuje sie najlepiej)
- nowa piosenka Yui coraz bardziej mi sie podoba (to pewnie
dlatego, ze moj mozg domaga sie czegos lzejszego niz Metallica, Megadeath, Slayer ktorych to
zespołow osłuchałem sie ponad miare w ostatnich dniach )
mpxx24   |188.125.130.xxx |2009-12-26 10:25:54
prosiłbym o podanie "artysty" z 8. miejsca

btw. "Golden Time Lover" dopiero
na 19. :O coś tu jest nie tak ;p (no i YUI za nisko oczywiście ;p)
Noodles   |83.20.136.xxx |2009-12-26 10:59:26
B'z to ten wokalista nagrywał ze Slashem fajnie
Tomo   |217.76.114.xxx |2009-12-26 11:26:00
@mpxx24

Widzę, że nie tylko mi się spodobał kawałek Zespół zwie się Hilcrhyme, a
konkretnie ta piosenka "Shunkashuto"

Od czasu do czasu będę wstawiać takie rzeczy,
nawet jak YUI tam nie będzie
eM   |193.59.45.xxx |2009-12-26 13:10:51
Co do klipu, do pod koniec zaleciało mi CHE.R.RY, a to zły znak. xD Ale jest ok.
Yui jaki lans w
różowej koszuli, nie no, nieźle. :-)

12. miejsce? Przegieli. Poważnie, wyróżnia się
zarówno stylem muzycznym, czy utrzymanym klimatem teledysku, a już z pewnością
wyglądem.

Mogę powiedzieć, że co najwyżej jakoś otworzyłam uszy przy 16 i 4, no jeszcze
19.

Ta z 6. miała ładne włosy. xD

Wstawiaj koniecznie, zawsze to człowiek lepiej będzie
obeznany.
mpxx24   |188.125.130.xxx |2009-12-26 13:41:16
oooo... jakby ktoś miał więcej takich "zestawień" to ja z chęcią posłucham ;p

thx.
za odpowiedź