Translate

Nowy singiel PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomo   
Wtorek, 13 Kwiecień 2010 17:38

Chodziły od jakiegoś czasu plotki na temat nowego singla o nazwie "to Mother". Sprawa ta potwierdziła się w najnowszym YUI DIARY, a także pojawiły się preordery na zagranicznych sklepach wysyłkowych.

Okładki w rozwinięciu. (fajna sukienka, ale na okładce z wydania limitowanego YUI wyszła tak jakoś dziwnie Smile )

Płyta zostanie wydana 2 czerwca, tak jak zawsze w dwóch wersjach. Co do samego utworu niewiele wiadomo. Sądząc po tytule, możemy się dowiedzieć coś więcej z życia prywatnego YUI. 

 

 

Normalna edycja: 

 

Limitowana edycja:

 

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
koi   |217.76.116.xxx |2010-04-13 22:03:33
z YUI powoli robią Aimi z Stereo Pony :/
Ale moim zdaniem na obydwu wyszła
348975834751092750813465091285 razy lepiej niz ona
fudo   |84.40.190.xxx |2010-04-13 22:15:30
Będzie ktoś zamawiał tego singla, bo podpiąłbym się z zamówieniem?

@koi - Ja poza
fryzurą podobieństw nie widzę. Do tego jakby nie było Aimi ostatnio śpiewa coraz gorzej
koi   |217.76.116.xxx |2010-04-14 12:50:18
Aimi w ogole nie umie spiewac, tylko nareszcie ludzie to widza

Moze ty nie widzisz
podobienstwa, ale zdjecia na pierwszy rzut oka od razu mi się z nią skojarzyły :]

Nie moge
doczekac się piosenki
Fudo   |84.40.190.xxx |2010-04-14 19:44:29
Technicznie nie, ale pomijając jej umiejętności i talent wokalny (gitarowy zresztą też)
ich wcześniejsze produkcje nastawiając się głównie na fun, a nie niuanse muzyczne
można było słuchać.

Już od samego początku w sumie grały kiepskie popowe
kawałki, ale grały też lekki rock (nawet bardzo lekki), który wychodził im lepiej.
Shiho całkiem fajnie ogarniała bębny co w sumie podobało mi się najbardziej. Do tego
dochodził właśnie wokal Aimi i nie tyle był on lepszy technicznie niż obecnie, bo tak
jak napisałeś technicznie to on kulał zawsze, ale śpiewała strasznie chaotycznie i z
lekką agresją.

Ostatnio nagrywają tylko popowe kawałki mocno ułożone
i utemperowane do tego bez żadnego wykopu i przez to wychodzi wyraźnie jak słabo ona
śpiewa  

Od wydania Tsukiakari no Michishirube idzie im coraz gorzej. Smilife jeszcze wyszło jak na nie całkiem przyzwoicie, ale to nieszczęsne hanbunko to już całkowita porażka (w dodatku to nawet nie jest ich piosenka tylko cover
zespołu nagrywającego w tej samej wytwórni...). Ten ich najnowszy singiel co ma wyjść
chyba 12 maja zapowiada się na jeszcze większe badziewie 

Zamiast robić
jakiś progress to z każdym nowym singlem jak dla mnie robia krok w tył, a może nie
tyle co w tył co w bok - całkowicie w stronę tandetnego popu.

BTW - Nowy kawałek
Yui - to Mother do przesłuchania tutaj - http://www.youtube.com/watch?v=y6CeI8u5E-4
.(Słuchać zanim sony skasuje )
prototype   |83.10.158.xxx |2010-04-16 11:04:51
z tego co sie orientuje "Smilife" wyszło przed "Darker then black"
kazdy artysta
czy zespoł ma słabsze i lepsze kawalki w sensie komercyjnym
czasami ktos chce zaspiewac to i owo
nawet wiedzac, ze to sie nie przyjmie
swoja wielu dalo by sie pokroic za wynik jaki osiagnal
singiel "Darker then black"
Rafalinda   |188.33.7.xxx |2010-04-14 15:42:39
Jakby co to ja będę zamawiał gdześ w połowie maja.

PS: Ale Yui wydoroślała. Na tych fotkach
już nie wygląda jak "shiojiou", tylko jak "onna no hito"
mpxx24  - ehhh   |188.125.134.xxx |2010-04-14 19:56:54
mi się podoba, nawet bardzo

ściągnąłem sobie "radio rip'a" i słucham... i
słucham...
koi   |217.76.116.xxx |2010-04-14 21:32:03
wow ta piosenka jest świetna! Yui nareście wydaje profesjonalne kawałki! Od jej rocznej przerwy
jest .. niesamowita!

Ciekawe jak stoi "Tonight" ... :3
eM   |193.59.45.xxx |2010-04-17 15:36:52
Cudowne. Już pomijając fakt, że odcień brązu na fortepianie jest mym ulubionym, ale ta biel
rozświetlająca całość przy kolorach ubrań jest...! Ach. I jak trafne jest zróżnicowanie
tych centralnych kolorów. Na jednej łosoś, na drugiej bękit. Nie no, lepiej być nie
mogło.

Ogromny plus za fantazyjne włosy i jak zwykle świetną spódnicę.

Witamy wśród
żywych Yui.
ArtiR2   |217.113.225.xxx |2010-04-22 18:37:29
Na tym zdjęciu z normalnej edycjii Yui
wygląda jak Kokia z albumu Balance