Translate

Nowy album PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomo   
Piątek, 11 Czerwiec 2010 11:59

Po dwóch latach czekania w końcu nadeszła informacja dotycząca nowego albumu YUI. Będzie się zwał "HOLIDAYS IN THE SUN", ot taki wakacyjny tytuł Wink Termin wydania to 14 lipca, preordery można już składać na CDJapan. Spis utworów jeszcze niestety nieznany. Do całego albumu jeszcze obrazek promocyjny:

 

 

Źródło: Oficjalna strona 

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-06-11 17:39:39
HUUURRRAAAAA xD Ale mam radochę. Normalnie nie wiem jak wytrzymam do połowy lipca. Ale jakoś dam
radę... chyba xD
Tomo   |217.76.114.xxx |2010-06-12 01:26:03
Będzie dobrze, nie daje newsa bo to plotka jeszcze, ale "wyimaginowany" tracklist to:

1.
to Mother
2. again
3. Parade
4. es.car
5. Shake My Heart
6. GLORIA
7. I do it
8. Please stay
with me
9. SUMMER SONG
10. Cinnamon
11. Driving Happy Life
12. It's all too much

5 nowych
piosenek i jedna z repertuaru Stereopony... No, no...
Rafalinda   |188.33.166.xxx |2010-06-12 16:31:06
Jestem w stanie uwierzyc w tą track-listę, pod warunkiem, że dopiszesz jeszcze jedną
piosenkę.
Jak dotąd Yui przełamała liczbę "13" tylko na "My short Stories".


BTW: Wczoraj przyleciały do mnie singielki "To Mother".
a) Podobnie jak w Glorii znów
można coś wygrac i podobnie jak w Glorii->tylko na terenie Japonii
b)Podobnie jak w "Summer
song" był dodany kalendarzyk na lato i pocztówka, tak teraz jest dodana nalepka na biurko lub
jak ktoś się uprze to na gitarę
c) Nasza gitarowa Yui odchodzi chyba w zapomnienie.
"Gloria Acoustic Version" jest grana na fortepianie.

Co o tym myślicie? Mam nadzieję,
że to chwilowe zauroczenie klawiszami minie jej na następnym singlu. Nie to, że nie lubię
pianina ale przecież to Yui.
A może Yui zrobi się taka multi jak GACKT i będzie jeszcze nam
grała na skrzypcach i perkusji
Ai   |188.47.4.xxx |2010-06-12 18:18:08
Jeżeli cały albumiki będzie utrzymany w klimacie Tonight to spoko bo klawisze tak trochę do niej
nie pasują ale to tylko moje zdanie. A na tej fotce wygląda cudnie !!!
Tomo   |217.76.114.xxx |2010-06-12 20:38:06
Też sądze iż ładnie, jedna z nielicznych fotek, na której się uśmiecha
mpxx24   |188.125.137.xxx |2010-06-13 14:02:39
ja chcę ten album już teraz
eM   |193.19.125.xxx |2010-06-14 13:55:21
Mi generalnie nie podoba się, to co tworzy, ale nie ma sie co dziwic, tak jest łatwiej o zysk, a
jej wiek wymaga niestety myślenia już czysto przyszłościowego. Znów usłyszymy coś
pociesznego, na co wskazuje tytuł. I twarzyczka. Jest to dobre o tyle, ze ta muzyka
prawdopodobnie przyprawi nas o dobre poczucie humoru, bo w sumie - nie ma co zamulać. Wazne, by
teksty w miare sensowne były. Bo "tonight"... Chyba zrobiono na szybko, bez względu na
efekt. Oby reszta była inna.
prototype   |83.7.248.xxx |2010-06-14 18:13:32
jesli gitarowa YUI ma odejsc w zapomnienie, to ja chce zapomniec o YUI
koi   |217.76.116.xxx |2010-06-16 15:17:49
zastanawia mnie tylko jedno.. ciekawa jestem czy zdjęcie było robione, gdy Yui miała jeszcze
długie włosy, czy po prostu jej przedłużali :]
Sayoko   |109.196.145.xxx |2010-07-01 17:33:12
Faktem jest, ze YUI definitywnie idzie w zla strone. Czasy jej pierwszych albumow nie wroca i powiem
wam, ze japonscy fani tez narzekaja na zmiane wizerunku ich idolki. Wszystkiemu winna jest polityka
SMJ, ktora na dobra sprawe sama macza palce w dobieraniu utworow, ktore znajda sie na plycie.
Wyglada to tak, ze YUI tworzy sporo piosenek, ale to Sony decyduje o tym, co ujrzy swiatlo dzienne.
Przykre to.