Translate

Więcej informacji o Holidays in the Sun PDF Drukuj Email
Wpisany przez aeris grainsbourg   
Poniedziałek, 21 Czerwiec 2010 09:04

Witam was moi drodzy! Jestem Aeris i  od dnia dzisiejszego będę wspierać  redakcję w informowaniu was o nowościach w świecie YUI.

 

A już na przywitanie aby się wkupić w wasze łaski przynoszę porcję świeżych newsów na temat nowego albumu Wink

 

Oto okładki oraz tracklista i kilka innych informacji

CD ONLY
CD ONLY

CD + DVD
CD + DVD


Aby zobaczyć resztę informacji kliknij "Więcej"

 

Data wydania
2010.07.14

Nr Katalogowy
    SRCL-7309~10 (CD+DVD)

    SRCL-7311 (CD-Only)

Cena
¥3,750 (CD+DVD)

    ¥3,059 (CD-Only)

Tracklista CD

   1. to Mother

   2. again

   3. Parade

   4. es.car

   5. Shake My Heart

   6. GLORIA

   7. I do it *

   8. Please Stay With Me

   9. SUMMER SONG

  10. Cinnamon

  11. Driving Happy Life

  12. It's all too much

  13. Kiss me

Tracklista DVD

  1. It's happy line Music Video

   2. My Generation Music Video

   3. LOVE & TRUTH Music Video

   4. Namidairo Music Video

   5. Laugh away Music Video

   6. to Mother Music Video

   7. to Mother Multi-Angle Clip (to Motherマルチアングルクリップ) **

* I do it to piosenka którą YUI napisała w zeszłym roku dla zespołu Stereopony wiec zapewne będzie to cover tamtego utworu
** Oznacza to wersje klipu przy pomocy specjalnego przycisku (który posiada chyba każdy odtwarzacz DVD ) będzie można oglądać pod różnymi kątami. Czyli prościej mówiąc będzie można na bieżąco wybrać sobie kamerę z której będziemy chcieli oglądać akcję

Pojawiła się już także pierwsza piosenka z albumu. „Please stay with me” poniżej link z którego możecie ją ściągnąć. 

Download@Mediafire

Jak narazie wszystko zapowiada się bardzo fajnie. Zdziwiła mnie obecność klipu do "It's happy line" na DVD ale może YUI chce w ten sposób celebrować swoją 5 rocznice od debiutu.

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
koi   |217.76.116.xxx |2010-06-21 12:01:34
yui+dopinane włoski+ uśmiech=
koi   |217.76.116.xxx |2010-06-21 12:02:05
LOOOOOOOOOOVE
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-06-21 12:06:43
Moim skromnym zdaniem Please stay with me jest bardzo spoko. Ma fajny klimat. Na trackliście
brakuje mi Tonight ale jakoś to przeżyje. Ważne, że Gloria jest ;p
Mam prośbe: jeżeli ktos z
was będzie zamawiać album niech da znać. Ja w między czasie będe się modlił o to żeby
złotówka wzmocmiła się względem jena xD
ikuko   |217.76.116.xxx |2010-06-21 13:23:45
stay with me jest.... za smętne :/ nie podoba mi się. mam nadzieję, że inne kawałki są o niebo
lepsze i są w nowym stylu Yui.

Jestem ciekawa I DO IT, bo Yui napewno zaspiewa ją lepiej niż
SP ;3
mpxx24   |188.125.136.xxx |2010-06-23 10:54:32
witam Aeris

na album oczywiście czekam, jeden z moich dwóch moich kandydatów na album roku
Rafalinda   |94.254.166.xxx |2010-06-24 14:59:00
Jest i 13sta piosenka .

Bądź pozdrowiona Aeris(czyżby sentyment do FFVII?)

Co do
kupna albumu, to właśnie daję znac.

A co do dysku DVD-> TAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaak,
nareszcie będę miał na oryginalnej płytce klipy do Namidairo, My Generation i LOVE&TRUTH. SUGOI. Kupic teraz te single w wersji japońskiej to otrzec się o bankructwo. SUGOI
prototype   |83.26.101.xxx |2010-06-26 21:26:55
ale ale, YUI gdzies po drodze zgubila swoj slynny usmiech Jokera

PS: witaj Aeris
prototype   |83.26.101.xxx |2010-06-26 21:30:59
aha i nie najezdzac mi tu na SP prosze wiem, ze ostatnio dziewczyny ostro spuscily z tonu, ale
sentyment do nich jeszcze mi pozostal
Sayoko   |109.196.145.xxx |2010-07-01 17:27:12
Zostawcie Stereoponiaczki w spokoju
prototype   |83.10.167.xxx |2010-07-11 20:51:43
wlasnie przesluchalem "i do it" w wykonaniu Yui ... no nie bijcie ale Aimi zaspiewala moim
skromnym zdaniem lepiej (troche ta piosenka nie pasuje do Yui)