Translate

es.car vs parade PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomo   
Wtorek, 22 Czerwiec 2010 16:12

W ostatnim odcinku YUI Radio mieliśmy okazję przełsuchać fragmenty dwóch, niesłyszanych wcześniej piosenek z najnowszego albumu. Linki do ściągnięcia w dziale Premium. Hasła w FAQ.

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
koi   |217.76.116.xxx |2010-06-22 20:04:05
es.car całkiem niezłe, a parade... bardzo mi się podoba
Rafalinda   |94.254.166.xxx |2010-07-09 10:06:01
Te piosenki same w sobie są tylko OK, ale "Holiday in the sun" jako cały album, tymi kawałkami doskonale się równoważy. Dzięki temu nowa płytka
Yui  nie jest jednolita i nudna.
Bravo.
Yui w tym roku (z resztą jak i w latach
poprzednich) zasłużyła na coś słodkiego i z dopełniaczem.

Proponuję wymyślec
jakiś wspólny prezent, który moglibyśmy jej zorganizowac i jakoś dotarczyc. Co wy na
to?
Tomo   |217.76.114.xxx |2010-06-24 16:45:40
@Rafalinda

Dawno już myślałem nad czymś takim. Na forum YUI Lover każdy dorzucił coś
od siebie do paczki i wysłali do Słooony. My moglibyśmy dorzucić jakieś polskie akcenty do
tego, ale sesja na chwile obecną mi zajmuje większość czasu
Sayoko   |109.196.145.xxx |2010-07-01 17:25:09
Na wstepie witam wszystkich uzytkownikow. Musicie mi wybaczyc brak polskich znakow, gdyz pisze z
palmtopa, bo moj pecek zaniemogl.

Pomysl z prezentem dla Yoshioki jest strzalem w dziesiatke.
Moglibysmy sie zebrac i wyslac naszej kochanej artystce jakies upominki z Polski. Ja regularnie
odwiedzam Japonie (moja mamusia stamtad pochodzi), wiec nie byloby problemu z kosztami przesylki.
eM   |193.59.45.xxx |2010-07-02 10:51:40
Witaj! Pierwszym moim pytaniem będzie - czemu dopiero teraz się ujawniłaś? Cieszymy się bardzo
z Twojej obecności i wcale nie chodzi o korzyści płynące z Twojego pochodzenia.
Proponuję
temat upominków i wszelkiej działalności prezentopodobnej przenieść na forum. Pomysł także
jak najbardziej popieram. Myślę, że zrozumiałe będzie, jeśli prześlemy jej także flaszkę
polskiej wódki. O tak. Oto Polska właśnie.
Sayoko   |109.196.145.xxx |2010-07-02 11:35:53
Jakos tak nie chcialam robic tlumu

Oczywiście

Wolalabym, aby nie kojarzono naszego kraju
z gorzala
eM   |193.59.45.xxx |2010-07-02 17:03:32
Z ostatnich mych wszelkich dyskusji nt. postrzegania naszego kraju przez obcokrajowców, stwierdzam,
ze taka wizja i tak jest jedną z lepszych. xD

To kto stworzy temat? Mi się nie chce.

A to
w sumie duży plus dla Ciebie, co do tłumu, choć tutaj narazie takowy nie grozi.
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-07-02 19:09:11
Prezent, prezent, hmmm... co do flaszki to nie jestem pewien czy nie zostanie uznana za śmiertelnie
groźną broń biologiczną xD
Mam taki pomysł.
Można zrobić coś w rodzaju kolażu na którym
znalazłyby się nasze zdjęcia. Każdy pod zdjęciem napisałby od siebie kilka słów do Yui(jak
ktoś nie zna japońskiego to zawsze można skożystać z pomocy kolegi/koleżanki która zna).
Problemem mógłby być transport owego prezentu, bo mimo, iż nie jesteśmy ogromną
społecznością to jednak troche miejsca to wszystko zajmię i będzie dość nieporęczne podczas
przenoszenia/przewożenia.
Mimo to myśle, że to dobry prezent. Byłoby to coś osobistego a takie
prezenty są przecież najlepsze.
Sayoko   |109.196.145.xxx |2010-07-02 19:45:32
Czy ja dobrze widze, czy w tej chwili strone oglada 77 gosci

Pomysl Dantego nie jest taki
glupi. Niemniej jednak ja sama chcialabym podarowac YUI szaliczek, ktory wydziergalam dla niej w
tegoroczne ferie zimowe
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-07-02 20:35:55
Szalik to świetny pomysł. Sam bym coś wydziergał jakbym umiał Ale to by była radocha,
zobaczyć Yui ubraną w szalik zrobiony przez Ciebie, Sayoko
mpxx24  - nowe MV   |188.125.136.xxx |2010-07-02 21:11:52
Please Stay With Me MV

http://www.jpopasia.com/play/29662/yui/please- stay-with-me.html
eM   |193.59.45.xxx |2010-07-02 21:32:02
Każde większe przedsięwzięcie można poddać minimalizacji. Formę kolażu można zastąpić
niezwykle oprawioną książką, króra - o tak! - w wyniku zwykłego działania rąk (moich ;p),
mogłaby się stać cudem. A mowiąc zdrowiej - każdy przygotowałby o sobie kilka stron, a potem
JAKOŚ by się to połączyło, przyodziało i kto wie - może by coś powstało. Zdarzało mi się
z niczego robić "fajne" rzeczy, więc... No, przemyślmy.

Po prostu pofrunie jakaś
większa paczka, wtedy i szaliczek się zmieści. Byleby nie miała zbyt dużej powierzchni.
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-07-02 21:43:35
Hmmm... o książce nie pomyślałem. To bardzo dobre rozwiązanie. Pamiętam, że Ayumi Hamasaki
też dostała od fanów coś w rodzaju książki. Nie pamiętam już dokładnie co w niej było.
Hmm, chyba listy od fanów...

@mpxx24 dzięki za info
koi   |217.76.116.xxx |2010-07-02 21:50:35
jak bedzie jakis problem ztlumaczeniem na japonski to sie polecam


btw pomysł z flaszką nie
jest zły, tyle, że japończycy upijają się jednym redsem... ;P No ale jakis typowo polski akcent
musi byc, wiec to chyba najlepiej pasuje xd

ksiazka to tez niezly pomysl, mozna przeciez przeslac
skany stron, ktore napisalismy osobie, ktora bedzie wysyłać paczkę. Ona je wydrukuje i złączy w
jakis album czy cos i problem z głowy
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-07-02 21:56:54
No to już masz pierwszego kliienta Koi, bo jężeli chodzi o japoński to jestem na etapie "to
jest piękna książka" xD
eM   |193.59.45.xxx |2010-07-02 22:36:36
Hm, skany. W sumie o tym nie pomyślałam, a tak też by można. Tyle, że jestem jednak
zwolnenniczką pracy własnych rąk i gdyby powstało coś na zasadzie albumu, ale - wykonanego za
pomocą zdolności manualnych, czyli np. przypalane brzegi kartki, jakieś rysunki, wklejone coś,
każdy tak jak umie, byłoby bardziej "od serca". Bo taki sam wydruk utraciłby na
wartości.

Z tą wódką w sumie to i tak chyba nie wypali, z pewnością, jeśli chodzi o całą
butelkę, ale taką "mini" jakby wysłał, mogłoby być śmiesznie.
eM   |193.59.45.xxx |2010-07-02 22:40:30
A jeśli chodzi o "PSWM" - nareszcie coś dojrzalszego. Duży plus.
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-07-02 22:49:56
Co do pracy własnych rąk to popieram tylko, że mam dwa "ale"
1. Obecnie mam sprawną
tylko jedną ręke i nawet zrobienie kanapki sprawia mi trudność :p
2. Niestety nie każdy ma
zdolności manualne. Niektórym z trudem przychodzą takie "robótki ręczne".
Co do wódki
to zawsze można nalać trochę do piersiówki
A mv do PSWM- wspaniałe T.T
koi   |217.76.116.xxx |2010-07-02 22:55:08
Dante, hehe nie ma sprawy, jak bdzesz mial/a z czyms problem, to pisz


em, przeciez skany
wygladaja identycznie, jak kartka ktora zostala zeskanowania, przynajmniej u mnie nie ma roznicy.
potem te skany, mozna poprzerabiac, chociaz dla mnie to starta czasu i przegiecie i dosc malo
orginalne, ale robcie jak chcecie.
Wydaje mi się, ze nie ma sensu tracic czasu zwiazanego z
przesylka kartek do albumu pocztą i skany wydaja sie najbardziej "humanitarne" if you know
what i mean :]
eM   |193.59.45.xxx |2010-07-02 22:56:14
No właśnie starałam się wziąć to pod uwagę... Ale przyjrzyjmy się tej kwestii.. Czy nikt z
Was nigdy nie robił nawet głupiej laurki? Nie chodzi o arcydzieła. Tylko o to, zeby zrobić coś
od siebie, odręcznie napisać. Żeby te prace różniły się od siebie, żeby jakoś okreslały
indywidualnie adresata. Nie będę zmuszać.
A cały projekt z pewnością nie powstanie w
przeciągu kilku dni. To co tam się w rączkę stało?
eM   |193.59.45.xxx |2010-07-02 22:58:02
A, teraz rozumiem. Myślałam, ze byłyby to mniej skomplikowane kartki. Można i tak. Wszystko do
przemyślenia.
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-07-02 23:03:58
Rąbałem drewno xD jeszcze przez ponad tydzień będe miał szwy ale potem już będe sprawny i
będe mógł spokojnie wykleić coś dla Yui
Co do książeczki, hmm... to będzie najlepsze
wyjście: zrobić coś samemu, zeskanować i wysłać jednej osobie (eM ;]) aby to jakoś ładnie
skomponowała. I moim zdaniem, było by miło pamiętać aby dać tam swoje zdjęcia ;P
eM   |193.59.45.xxx |2010-07-02 23:09:43
OK! Do takiej roboty to ja zawsze. I zdjęcia też super pomysł. Nie ma ograniczenia, co do
liczby stron. Po prostu - kto ile może, ile chce. Byleby wyczerpać temat. Do kiedy mamy czas?
Ustalmy jakiś ZDROWY termin.
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-07-02 23:13:53
Trzy tygodnie T.T Szybciej się nie wyrobie, chyba, że coś naszkicuje (do tego nie potrzebuje
lewej ręki zbytnio).
eM   |193.59.45.xxx |2010-07-02 23:20:04
Dajmy sobie czas przez wakacje. Kazdy się z pewnością wyrobi. Bo wiecie, jak to jest,
wyjeżdża się, odpoczywa... Trza troche poluzować deadline.
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-07-02 23:35:34
No to zabieramy się do roboty
Koi, odezwe się jak już będe wiedział co napisać
koi   |217.76.116.xxx |2010-07-03 22:53:43
To zgadajmy się jakos w sierpniu czy wszystko juz kazdy w miare przygotowal i ile ewentualnie czasu
komus na to jeszcze potrzeba.
mpxx24   |188.125.136.xxx |2010-07-04 10:33:45
hmmm... w necie można już posłuchać 'Kiss Me' ;/
Rafalinda   |109.243.242.xxx |2010-07-06 10:14:33
Cieszę się, że wszyscy są pozytywnie nastawieni do pomysłu.
Flaszka to chyba nie jest dobry
pomysł.
W Japonii i tak jeśli pada słowo Poorando, to pierwsze co japończykom przychodzi na
myśl-->Tyskie I Żubrówka.
(nie pogłębiajmy stereotypu i zostawmy taka prezentację Rosjanom
)

Album ze zdjęciami i słowami każdy od siebie to jest to. Plus mały upominek z polskim
akcentem. W japonii Polskę kojarzą również z Misiem Uszatkiem. (może zrzumu się na Uszatka).
Moja sensei mimo, że ma już prawie 40 lat wariuje na punkcie maskotek. I mówiła, że ten syndrom
ma większośc japońskich dziewcząt. Żebyście widzieli jak się jej oczy świeciły kiedy
zdobyła swoją maskotkę "Małego głoda"

No i oczywiście trzeba wymyslic tytuł dla
tej książki ze zdjęciami i wpisami. Najlepiej, żeby kojarzyło się to z Yui. Może coś z
tekstów jej piosenek?

Pomyślimy.
Ja już dziś zaprzęgam swój umysł do pracy.

BTW:
przypominam się w sprawie 14 Lipca i nowego albumu YUI.
Zamówienie mam zamiar składac
10tego...jakby co.
jogahana   |79.185.23.xxx |2010-07-06 21:21:23
Hej, jestem tu nowa ale mam nadzieję że i ja mogę coś dorzucić od siebie na prezent dla Yui

Rafalinda mam takie pytanie, czy ja również mogłabym u ciebie złożyć zamówienie na
HitS? Bo jak się domyślam ma to być jedna duża paczka, tak? Choć to jeszcze zależy ile
wszystko wyniesie. Na ebay'u widziałam po ok. 200 zł wersje limitowaną. Jesteś w stanie
przybliżyć cenę? Mnie interesowałaby wersja bez dvd. Będę wdzięczna za odp.
oczywiście zdaję sobie sprawę, że jako nowa można mi nie ufać, więc zrozumiem jeżeli
odmówisz
pozdrawiam!
Rafalinda   |109.243.237.xxx |2010-07-06 22:58:25
Witaj jogahana.
Oczywiście,że możesz się doczepic. Staż bycia członkiem tej społeczności nie
ma tu nic do rzeczy. Liczy się tylko to, że kochasz YUI
Na dzisiejszy kurs dolara versja CD
only kosztowac cię będzie około 107zł + koszt wysyłki krajowej (bo nie wiem z jakiego miasta
jesteś, chyba że chciałabyś odebrac osobiście).
Wersja limitowana kosztuje około 132zł.
(tu
info dla Noodles's)
Koszty przesyłki z CDjapan biorę na siebie...
Toranaga  - Witam   |83.16.100.xxx |2010-07-08 12:33:54
Witam jestem tu nowy i jak wy jestem wielki fanem Yui

Co do tytułu to mam pomysł From My To You -
From Polish Fans To Yui

Mam jeszcze inny pomysł do paczki można by dołączyć covery piosenek
Yui grane przez uzdolnionych muzycznie fanów.

Osobiście mogę nagrać cover Tokyo ale bez wokalu
xD
Rafalinda   |109.243.65.xxx |2010-07-08 13:22:20
GENIALNE!!!
Chodzi mi o tytuł książki. RE WE LA CJA.
Tak zostaje i kropka. To nie podlega
dyskusji

Co do coverów,to całkiem niezły pomysł.
Noodles trzeba nam się spiknąc i zagrac
Na wespół "Again" i "Rolling Star"

Tak w ogóle witaj Toranaga (z wrażenia
pomysłu zapomniałem się przywitac. Gdzie moje maniery. Idę się ukarac...)

PS:
Co do zakupu
nowego albumu Yui.
jogahana jeśli wciąż jesteś zainteresowana zakupem, to prosiłbym dziś o
wpłatę 100zł na te konto:

59 1050 1520 1000 0023 2007 7387

Rafał Borowski
Kalinowa 9 m
38
15-809 Białystok

Z dopiskiem "Kasa dla Yui"

Resztę ci doliczę jak już przesyłka
dojdzie i ci ją wyślę.

Kto jeszcze chętny to decydowac się już dziś. Bo pojutrze
zamawiam.

PS2:
Ale Fajnie. Grono wielbicieli naszej heroiny rośnie. Serce mi się raduje
jogahana   |79.185.8.xxx |2010-07-08 14:26:27
Jasne, dziś prześlę. Napisałam do ciebie na gg ale jeżeli jeszcze nie sprawdziłeś to dopisze
tutaj tylko, że dopłacę dopiero po 25 lipca. Mam nadzieję że to nie problem

Tytuł
świetny! Zastanawiałam nad tym, ale chyba pozostanę przy malowaniu laurki
koi  - to toranaga   |217.76.116.xxx |2010-07-08 16:35:36
jeżeli już to "from ME to you - bla bla bla" żeby się nie pomylic potem przy paczce
;P
Dante_SM   |80.54.88.xxx |2010-07-08 17:00:34
Hmm... a tak właściwie to jak będą wyglądac wasze "laurki"?
Pytam bo:
1.Nie mam
pomysłu od czego zacząć xD
2.Byłoby dobrze gdyby każdy zrobił coś niepowtarzalnego ale w
podobnym klimacie np. zdjęcia z różnych zakątków kraju (to tylko przykład, niczego nikomu nie
sugeruje ;P). Chodzi mi o to aby nasza książeczka "trzymała się kupy"...
koi   |217.76.116.xxx |2010-07-08 17:01:04
btw Co do albumu...

Może zrobić taki folder reklamujący najciekawsze miejsca w Polsce, aby
zachęcic Yui do podrozy za morze

Chcialabym sie tym zajac, bo juz mam pomysl, ale oczywiscie
tez sie mozecie dorzucic z czyms wlasnym ( niccoe@op.pl )

Co wy o tym myslicie?
Rafalinda   |188.33.200.xxx |2010-07-09 10:55:02
Wygląda na to, że ta paczka będzie cięższa niż początkowo zakładaliśmy


Pomysł całkiem dobry koi. Tylko wcale nie musimy się wysilac na własne zdjęcia.
Taki podróżnik turystyczny można po prostu kupic. Najpiękniejsze są od
"National Geografic". Mam ich podróżnik po Japonii i nie zamieniłbym go na
żaden inny. Cudne zdjęcia i zwięzłe i treściwe opisy. Tylko jestem ciekawy czy w
ogóle jest takowy o naszym kraju. Ewentualnie mnóstwo świetnych zdjęc można poszukac
w sieci.
Jeśli chodzi o zdjęcia własne to dobrze, żeby nie było ich za wiele, Góra
3 lub 4. Nie reklamujemy tutaj siebie. Po drugie dobrze by było, gdyby to zrobic w formie
listów, do którego te fotki się doczepi pod/w/lub nad tekstem. Najważniejszy jest sam
list. Niech każdy od serca napisze coś o jej osobie, muzyce i ile to dla nas jest warte.
Oczywiście przedstawiając się (byle nie w formie CV ). KRÓTKO.
Przynajmniej tak mi
się wydaje.

Dante_SM napisałeś:
Cytat:
Pamiętam, że Ayumi Hamasaki
też dostała od fanów coś w rodzaju książki. Nie
pamiętam już dokładnie co w niej było.


Napisała o tym na swoim blogu i wrzuciła kilka zdjęc. (mówiła nawet o tym w TV)
Tutaj
(tzn na naszym forum podpinałem link do tego zdarzenia) możesz zobaczyc jak mniej
więcej taki list mógłby wyglądac. Nie koniecznie musi byc taki sam ale możesz
rozwinąc
ta ideę.

http://yui.webd.pl/forum?func=view&catid=5 &id=131&limit=6&start=42

jogahana,
Nie ma problemu. Dopłacisz później bo nawet nie wiemy ile. Może kurs dolara spadnie.
Sorki, że nie odpowiedziałem ale z GG w ogóle nie korzystam. Jak już to codziennie
odbieram pocztę.
naima2@o2.pl

koi, niech żyje twoje sokole oko
Ja błędu nie
zauważyłem, a byłby niezły wstyd na wstępie
Anonimowy   |80.54.88.xxx |2010-07-08 19:43:06
Dzięki Rafalinda, szukałem tego
Widzę, że mój przykład który nie miał niczego sugerować
niechcący się spodobał ;P W takim razie można cały projekt podzielić na prace od fanów (czyli
nas) i na coś w postaci "ulotki" reklamujące najpiękniejsze zakątki Polski np. na
ostatnich stronach da się parę zdjęć i tekst w sylu "serdecznie zaprzaszamy" ;P
Tomo   |217.76.114.xxx |2010-07-08 21:10:44
Proponuje od siebie pomijając kwestie co będzie w przesyłce, zrobić temat na forum, albo jakąś
podstronę dotyczącą całego przedsięwzięcia. Za jakiś czas jak dojdą nowe newsy to już
będzie trudno o dodawanie tutaj komentarzy.

@koi, Rafalinda
właśnie o jakimś takim
albumie / przewodniku o Polsce myślałem, może ją to nawet zainteresuje


@Toranga
Dobry, tytuł, mnie się podoba

Ogólnie jak będzie zapotrzebowanie na
specjalną stronę to piszcie jak chcecie żeby to wyglądało, wtedy się wrzuci newsa na główną
i może ktoś jeszcze się dołączy.
koi   |217.76.116.xxx |2010-07-08 21:12:27
rafalinda, a moze daj nam zrobic to co chcemy, huh x] to miało być od NAS, nie od ciebie, wiec nie
ustalaj co i jak.

Czyli przewodnik turystyczny? To moze od razu przyspieszony kurs jezyka, bo z
tego co wiem w Polsce po japonsku nie znajdziesz x]
Ja chcialam zrobic na dwóch stronach opisy
najciekawszym miast, gdzie ona mogłaby ewentualnie dac koncert, bo na wakacje raczej się tu nie
wybierze. ;]
Rafalinda   |109.243.134.xxx |2010-07-09 10:03:11
Dobra, dobra...nie bij
Skoro się uczyłaś japońskiego i interesujesz się Japonią, to zapewne
kojarzysz, że Japończycy w szkole uczą się j.angielskiego.

Ty chcesz zrobic opisy na dwóch
stronach?
Rób.
Ja tam jej proponuję podróż przez całą Polskę zapisaną na 300
stronach:

http://cgi.ebay.com/Poland-DK-Eyewitnes
s-Travel-Guide-New-Book-/260624224682?cmd=ViewItem &pt=Non_Fiction&hash=item3cae6a11aa

Od geografii
przez historię, aż do muzyki.

Tak w ogóle to przenieśmy temat tej rozmowy
tutaj:

http://yui.webd.pl/forum?func=view&catid=9 &id=286#286
Sayoko   |109.196.145.xxx |2010-07-12 19:13:48
Gdyby ktos chcial "Holidays in the Sun", sluze uprzejmie.
misa  - سئوسازی     |198.20.123.xxx |2018-07-17 16:29:21
بهترین آتلیه کودک غرب تهران
عکاسی بارداری و کلیپ
بارداری
آتلیه عکاسی از نوزاد
عکاسی از تولد کودک
رزور
آنلاین آتلیه کودک
آتلیه کودک